English

Гончарство відволікає дітей від думок про війну

Майстерня “Сувенірщик” долучилася до проєкту “Дітям війни”: дітки, які приїжджають до Кам’янця-Подільського з прифронтових територій на психологічну реабілітацію, приходять до майстрині Каті Шевчук, щоб спробувати себе у гончарстві. Діти місять еластичну глину, ліплять з неї чашки, розмальовують магнітики з глини. Такий магнітик на холодильнику нагадуватиме хлопчикам і дівчаткам про цікаво проведений час, коли діти повернуться до рідних домівок.

Благодійний фонд “SOS Штаб громадянської оборони” дякує майстерні “Сувенірщик” і чудовій Каті Шевчук за участь у проєкті “Дітям війни”!

🙏🏻 Кожен з вас може допомогти БФ “СОС Штаб громадянської оборони” прийняти якомога більше дітей з прифронтових і деокупованих територій у тиловому Кам’янці-Подільському. Проєкт “Дітям війни” благодійний і потребує вашої допомоги! Перейдіть за посиланням, щоб допомогти фінансово: https://qr-acquiring.a-bank.com.ua/api/v1/clients/payment/bfad5386-e32c-43cd-9cff-a30328c2603e


Щоб долучитися до проєкту, надавши гуманітарну допомогу або проведенням заходів, майстер-класів для дітей, звертайтеся за телефоном: +38 063 0 333 444.