English

Кам’янець-Подільські школи приймають юних учасників проєкту “Дітям війни”

✅Ці діти майже забули, як це – очне навчання. Їхні рідні школи закрили свої двері 24 лютого і навчання відтоді було дистанційним. І навіть це часто було неможливим через відсутність світла та інтернету.

Діти з прифронтових територій Херсонщини та Харківщини, які наразі проходять психологічну реабілітацію за програмою “Дітям війни” у Кам’янці-Подільському, уперше за майже 11 місяців ідуть до школи – до кам’янець-подільського ліцею № 5.

Директор навчального закладу Бабчинський Юрій розповів, що школа вже прийняла багато дітей-переселенців, класні керівники приділяють їм багато уваги, школа надає безкоштовне харчування. 

⚠️ Участь уже понад 120 дітей у проєкті “Дітям війни”, націленому на психологічну реабілітацію юних українців, постраждалих від російської агресії, стала можливою за фінансового сприяння благодійної організації “СОС Дитячі Містечка” (https://sos-ukraine.org/pro-nas/hto-my/).

❤️ Навіть найменша допомога речами, продуктами та грошима допоможе проєкту “Дітям війни” вивезти з прифронтових територій у тил іще більше дітей: +38 063 0 333 444, info@sos-sgo.info або через сайт благодійного фонду “SOS: Штаб громадянської оборони”: https://sos-sgo.info/