English

Чесність

В основі відносин Організації із нашими благоотримувачами, партнерами, колегами та працівниками лежить чесність. Під чесністю ми розуміємо: завжди говорити правду, бути відкритими та дотримуватися домовленостей. Тому ми забезпечуємо максимальну прозорість нашої роботи, відкрито обговорюємо складні теми та шукаємо рішення. І саме тому у нашій Організації панує нульова терпимість до неправди, порушення закону та порушення правил.

Гуманність

Для нашої Організації людина є вищою цінністю. Ми завжди ставимося з повагою до кожного благоотримувача, працівника та партнера. Ми поважаємо думку та погляди інших.

Створення соціального блага

Наша Організація допомагає людям у біді та створює суспільне благо. Ми завжди оцінюємо соціальну значущість наших справ, надаємо допомогу там, де вона потрібна, важлива та результат відчутний. Тому ми наймаємо людей, для яких важливо допомагати та створювати суспільне благо.

Неупередженість

Організація не робить будь-якого розрізнення за расовою, релігійною, класовою ознакою або політичними переконаннями. Ми намагаємося полегшити страждання людей і в першу чергу тих, хто найбільше цього потребує.

Нейтральність

Щоб зберегти загальну довіру, ми не вступаємо в суперечки політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру.

ІТ-БАЗА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

На базі фонду створена ІТ-база вимушених переселенців для координації дій різних служб міста

Детальніше

УКРИТТЯ

На кошти фонду облаштовано бомбосховище, яке відповідає всім нормам та здатне вмістити населення

Детальніше

РЕЛОКАЦІЯ БІЗНЕСУ

Програма фонду з релокації бізнесу. Відновлення економіки України за рахунок переміщення бізнесу

Детальніше

СОЦІАЛЬНА ПЕРУКАРНЯ

За ініціативи фонду відкрито першу громадську перукарню “Файна Чуприна”

Детальніше

ВЗАЄМОДІЯ З ОТГ

Фінансова підтримка від фонду об’єднаним територіальним громадам Кам'янеччини

Детальніше

МЕДІА-ЦЕНТР

Актуальний інформаційний, освітньо-розважальний контент для ТБ та соціальних мереж на базі фонду

Детальніше

КОНТАКТ-ЦЕНТР

Створений фондом контакт-центр це актуальна цілодобова інформація для переселенців і містян

Детальніше

ЛІТНІЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР “GALA CAMP”

Унікальний оздоровчий літній табір для дітей

Детальніше

Благодійний фонд “SOS: Штаб громадянської оборони” ефективно діє на Кам’янеччині за сімома функціональними напрямками:

1. Контакт-центр SOS: 063 0 333 444

На базі Благодійного фонду “SOS: Штаб громадянської оборони” створено контакт-центр.  Оператори контакт-центру цілодобово, без вихідних відповідають на запитання, які хвилюють переселенців, що дісталися міста Кам’янець-Подільський: де поселитися, де харчуватися, де взяти одяг, предмети особистої гігієни та інші речі, необхідні у побуті, та де отримати фахову психологічну допомогу.

 

2. SOS: ІТ-база переселенців

Для того, щоб опрацювати величезні обсяги інформації, що надходить до контакт-центру та ефективніше надавати допомогу тим, хто її потребує, створено захищену ІТ-базу вимушених переселенців. Це дозволяє скоординувати дії різних служб та оперативніше реагувати за запити. Працедавці отримують актуальну інформацію про нових спеціалістів, які з’явилися в місті. Вся інформація захищена.

 

3. SOS: Центр надання гуманітарної допомоги

На базі благодійного центру був створений центр гуманітарної допомоги – «СТОК-центр», який приймає гуманітарну допомогу від іноземних партнерів і розподіляє її серед вимушених переселенців. Щодня тут обслуговують до півтори тисячі осіб. «Сток-центр» є не просто пунктом видачі гуманітарки, це перший соціальний проект, який сприяє соціалізації переміщених осіб: тут працевлаштовано 13 переселенців. Вони як ніхто розуміють тих, хто приходить сюди по допомогу.

 

4. SOS: Облаштування укриття

Волонтерами за фінансової підтримки Благодійного фонду «SOS: Штаб громадянської оборони» облаштовано надійне бомбосховище, яке відповідає всім нормам та здатне вмістити населення прилеглого району. Укриття має три виходи вентиляції, два евакуаційні виходи, є необхідні засоби пожежогасіння. Також для зручності громадян обладнані кімната матері і дитини, кабінет лікаря, душові кабіни та санвузол, забезпечено безперебійне водопостачання.

 

5. SOS: Релокація бізнесу

Благодійний фонд допомагає переселенцям з переміщенням бізнесу з охоплених війною регіонів та з розміщенням потужностей у Кам’янці-Подільському та районі. Одним з прикладів є швацький цех, який переїхав до Кам’янця зі Скадовська і тепер шиє цілу низку засобів захисту: турнікети, аптечки, плитоноски тощо.

 

6. SOS: Взаємодія з ОТГ (допомога з поселенням)

Благодійний фонд «SOS: Штаб громадянської оборони»  допомагає переселенцям не тільки у Кам’янці-Подільському, а й у районі. Об’єднані територіальні громади отримують фінансову підтримку від фонду, завдяки якій з’явилася можливість оплачувати оренду житла для вимушених переселенців, забезпечувати їх продуктами харчування, необхідними речами та технікою.

 

7. SOS: Медіа-центр

Медіа-центр «SOS» – потужний інструмент для інформування населення Кам’янця-Подільського та району: практична та корисна, перевірена та якісна інформація для вимушених переселенців з різних областей України й для місцевих жителів з усіх нагальних питань, що виникли під час війни. Медіа-центр створює актуальний інформаційний й освітньо-розважальний контент для ТБ та соціальних мереж.

У складі медіа-центру продакшн-студія, що створює контент для місцевого телебачення та відео-хостінгу YouTube, а також діджитал-департамент, що створює контент для онлайн-майданчиків фонду – Facebook, Instagram, а також пабліків у месенджерах – Telegram та Viber

 

 “SOS: Штаб громадянської оборони” – це вчасна всеохоплююча багаторівнева допомога вимушеним переселенцям та містянам у Кам’янці-Подільському та районі.