English

Підписання Меморандуму з Громадською організацією «Міжнародний клуб ділових людей»





Благодійний фонд «SOS: Штаб громадянської оборони» та Громадська організація  «Міжнародний клуб ділових людей» підписали договір про співпрацю з питань формування й надання гуманітарної допомоги, виконання робіт, надання послуг від іноземних та вітчизняних донорів потребуючому цивільному населенню України, що постраждало від війни. Також документом регулюється співробітництво в аспекті підготовки до збройного захисту від збройної агресії РФ проти українського народу і держави.





Згадані організації відтепер забезпечуватимуть взаємну методичну, наукову, практичну, ресурсну й організаційну підтримку та фінансове забезпечення реалізації спільних проєктів.





Ця співпраця стала можливою завдяки волонтерському руху «SaveUkraine», під егідою якого об’єднуються сили та ресурси різних благодійних організацій в Україні. Команда «SaveUkraine» складається з топ-менеджерів, які мають значний успішний досвід у створенні та розвитку амбітних проєктів, де наскрізною мотивацією є любов до свободи та повага до прав людини.





В числі ключових цілей даного волонтерського руху – необхідна допомога максимальній кількості постраждалих від російської агресії та ефективна реалізація значущих гуманітарних програм за світовими стандартами, включаючи прозорість звітності, високі показники результативності й особисту відповідальність.





Віримо в ефективну синергію зусиль професіоналів та продуктивність співпраці між організаціями!