English

Скелелазіння рятує від поганих думок

✅ Море позитивних емоцій та спортивний азарт в очах – це скелелазіння у підлітковому клубі “Скелелаз” у Кам’янці-Подільському (вул. Годованця, 26-а).

Юні учасники проєкту “Дітям війни”, діти з прифронтових територій Харківщини та Херсонщини, у захваті від заняття під керівництвом тренера Віктора Білого.

Дівчатка не відставали від хлопчиків, підкорюючи непрості маршрути скеледрому. Багато хто вирішив відвідувати секцію склелелазіння на регулярній основі. Дивіться відео – можливо, на ньому зафіксовано перші кроки майбутніх олімпійських чемпіонів. 

⚠️ Участь уже понад 120 дітей у проєкті “Дітям війни”, націленому на психологічну реабілітацію юних українців, постраждалих від російської агресії, стала можливою за фінансового сприяння благодійної організації “СОС Дитячі Містечка” (https://sos-ukraine.org/pro-nas/hto-my/).

❤️ Навіть найменша допомога речами, продуктами та грошима допоможе проєкту “Дітям війни” вивезти з прифронтових територій у тил іще більше дітей: +38 063 0 333 444, info@sos-sgo.info або через сайт благодійного фонду “SOS: Штаб громадянської оборони“: https://sos-sgo.info/