English

Фотосесія в історичних костюмах для учасників проєкту “Дітям війни”

Більшість цих дітей з Чернігівщини. Людська пам’ять не ідеальна, дехто вже забув, що частина Чернігівщини була окупована, сам Чернігів був в оточенні, у Прилуки прилітали ворожі ракети… Так, минуло вже трохи часу з тих подій, але рани на дитячих серцях не загоюються так швидко…


Є серед цих дітей хлопчик з Маріуполя, який бачив жахи окупації і був контужений.
Усіх їх прийняв проєкт “Дітям війни” на психологічну реабілітацію та оздоровлення.

Хочеться цим дітям дати відчуття казки, повернути безтурботне дитинство. І для цього об’єдналися різні люди. До проєкту “Дітям війни” звернувся Жіночий клуб для ВПО. Його учасниця Альона Мартиненко – чудова фотографиня з Херсона. Вона запропонувала зробити для діток фотосесію. А середньовічні костюми надала Ірина Шухтуєва, вона теж переселенка, іще з 2014 р.

І діти отримали свято!

✅ Проєкт “Дітям війни” діє завдяки фінансовій допомозі Crown Agents International Development (CAID) (https://www.facebook.com/CrownAgentsinUA).

Кожен з вас може допомогти БФ “СОС Штаб громадянської оборони” прийняти якомога більше дітей з прифронтових і деокупованих територій у тиловому Кам’янці-Подільському. Проєкт “Дітям війни” благодійний і потребує вашої допомоги! Перейдіть за посиланням, щоб допомогти фінансово: https://qr-acquiring.a-bank.com.ua/api/v1/clients/payment/bfad5386-e32c-43cd-9cff-a30328c2603e


Щоб долучитися до проєкту, надавши гуманітарну допомогу або проведенням заходів, майстер-класів для дітей, звертайтеся за телефоном: +38 063 0 333 444.