English

🎨 Арттерапія для дітей війни: малюємо Дерево єдності | Щоденник проєкту “Дітям війни”

✅ Діти, які пережили жахи війни, потребують допомоги психологів. Понад 80 дітей з прифронтових територій Харківщини та Херсонщини наразі проходять психологічну реабілітацію та оздоровлення у Кам’янці-Подільському. Це стало можливим завдяки проєкту “Дітям війни”, започаткованому благодійним фондом “SOS: Штаб громадянської оборони”, та за фінансової підтримки благодійної організації “СОС Дитячі Містечка” (https://sos-ukraine.org/pro-nas/hto-my/).

🧩 Психологічні майстер-класи – одна зі складових психологічної реабілітації. Фахівці соціальної роботи Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели заняття з малювання олійними фарбами. Діти створили Дерево єднання, кожен його листочок – це дитяча мрія, втілена у малюнку.

⛑ Прокоментував психологічний стан дітей з прифронтових територій фаховий психолог Віталій Поліщук.

❤️ Навіть найменша допомога речами, продуктами та грошима допоможе проєкту “Дітям війни” вивезти з прифронтових територій у тил іще більше дітей: +38 063 0 333 444, info@sos-sgo.info або через сайт благодійного фонду “SOS: Штаб громадянської оборони”: https://sos-sgo.info/