English
https://www.youtube.com/watch?v=ZH6rtNtTH8g&t=15s&ab_channel=SOS%D0%A8%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%9A%D0%9F

СОЦІАЛЬНА ПЕРУКАРНЯ “Файна Чуприна”

За ініціативою благодійного фонду “SOS: Штаб громадянської оборони” та за підтримки Кам’янець-Подільських районної військової адміністрації та міської ради, було відкрито першу громадську перукарню “Файна Чуприна”

Особливість нової перукарні в тому, що тут працевлаштовані виключно переселенці: керують переселенці, працюють переселенці, обслуговуються теж переселенці. До того ж, дітей та пенсіонерів з їх числа обслуговують безкоштовно.

Але послугами перукарні, серед яких чоловічі, жіночі та дитячі стрижки, фарбування волосся, а також манікюр і педікюр, можуть скористатися всі охочі. Перукарня працюватиме щодня з 10 до восьмої вечора.

 

Проєкт подано на грант, тож у разі отримання додаткового фінансування, послуги будуть безкоштовними  для всіх переселенців.

 

З відкриттям першої громадської перукарні «Файна Чуприна» привітали Керівник Благодійного Фонду “SOS: Штаб громадянської оборони” Анатолій Ковальський, міський голова Михайло Посітко, голова військової районної адміністрації Олександр Анур‘єв, депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко й радниця прем‘єр-міністра України Ольга Лугач.