English

“SOS” та “StarHouse” підписали меморандум | Як виглядає вибухівка для підриву Кремля?

У наші часи гострого протистояння добра і зла важлива роль людей, які своєю безкорисливою діяльністю схиляють ваги на бік добрих сил. Коли розпочав свою роботу проєкт “Дітям війни”, до нього долучилася громадська організація “Зоряний дім”: засновниця простору розвитку “StarHouse” Світлана Онищук та інші волонтери.

Діти з прифронтових територій, деякі з яких пережили російську окупацію, проходять психологічну реабілітацію у Кам’янці-Подільському. Щоб розважити їх і відволікти від думок про війну, “Стархауз” запрошує дітей до себе на майстер-класи та культурно-освітні заходи, нерідко волонтери влаштовують майстер-класи на території “Гала-готелю”, де мешкають діти війни. Через понад три місяці співпраці благодійний фонд “СОС” і громадська організація “Зоряний дім” вирішили оформити свої відносини підписанням меморандуму.

Навіть найменша допомога речами, продуктами та грошима допоможе проєкту «Дітям війни» вивезти з прифронтових територій у тил іще більше дітей: +38 063 0 333 444, info@sos-sgo.info або через сайт благодійного фонду “SOS: Штаб громадянської оборони”: https://sos-sgo.info/https://www.youtube.com/watch?v=8SiqNuBU1mQ