2.46K subscribers
4.51K photos
277 videos
1 file
2.75K links
Важлива інформація від Штабу Громадянської Оборони

Сайт: sos-sgo.info
Telegram: https://t.me/sos_podillya
Facebook: https://www.facebook.com/sos.podillya
YouTube: https://youtube.com/channel/UCPFyEqG33jAoQuSXMXaCuEg
Download Telegram
⚠️ Друзі, увага!

Вакансії в громаді.

Докладніше за посиланням: https://kam-pod.gov.ua/novini/town-news/item/47534-vakansiyi-v-hromadi-stanom-na-25-veresnya-2023-roku

Джерело: Кам`янець-Подільська міська рада

#SOSінфо
🌞 З новим днем, друзі!

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за новий день і віддаємо шану загиблим Героям, унаслідок збройної агресії російської федерації, загальнонаціональною хвилиною мовчання о 9:00.

#SOSінфо
⚠️ Отримати соціальні послуги можна через онлайн-ресурси

Для отримання низки державних послуг діють доступні цифрові сервіси. Ця підбірка допоможе вам заощадити час і не стояти у чергах до державних установ.

Докладніше за посиланням: https://km-oblrada.gov.ua/otrymaty-soczialni-poslugy-mozhna-cherez-onlajn-resursy/

Джерело: Хмельницька обласна рада

#SOSінфо
📲 Оператори та юристи лінії допомоги БФ "Право на захист"  продовжують консультувати переселенців із найширшого кола питань

📌 Найбільша кількість звернень на гарячу лінію БФ «Право на захист» зараз стосується перетину кордону, соціальних виплат тощо.

Чи позбавлять ВПО виплат на проживання, якщо вона відкриє власну справу?

Докладніше за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HM4W6CTWs2ofPA9W4oEeeV1ZSsE9dwaL1S59etXvr1i8ziVaDbNCWTc11r6FvCL4l&id=100079266180958

Джерело: БФ "Право на захист"

#SOSінфо
💳  Дізнайтеся суму виплати за зруйноване майно. Житловий сертифікат доступний у Дії

Українці, які подавали заяву про знищене майно, зможуть переглянути житловий сертифікат у застосунку. З нього дізнаєтеся про суму компенсації та термін дії.

Докладніше за посиланням: https://t.me/mintsyfra/4553

Джерело: Мінцифра

#SOSінфо
🚀Навчальний курс «Нові можливості на новому місці: важливі навички для працевлаштування та фінансової стабільності ВПО» триває! Протягом вересня наші учасники беруть участь у цікавих активностях.

🙌Команда проєкту провела захопливий бізнес-виїзд, у якому взяли участь наші найзавзятіші учасники. Вони мали шанс перейняти досвід молодого підприємця Івана Омельченка, який поділився історією свого бізнесу: від невеличкого продуктового магазину до власної популярної кав'ярні.

Докладніше за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02AsGdZmiN7Hcdn8C2G4ZVRYwoz31BwswvEBH1GpaxcLCAnGvJiG4JH6CF8YUdDeQvl&id=100079266180958

Джерело: БФ "Право на захист"

#SOSінфо
🔵 Що потрібно знати про статус “дитина війни”?

В ефірі Суспільного, юристка з питань ВПО в БФ «Право на захист» Лілія Ластовиченко розповіла про:
🔹 Хто може отримати статус дитини, постраждалої від воєнних дій?
🔹 Що дає такий статус?
🔹 Чи отримуватимуть діти з таким статусом грошову допомогу?
🔹 Як довести, що дитина має право на отримання такого статусу?
🔹 Скільки часу може займати процедура отримання статусу “дитина війни”?

Докладніше за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0s7kERzBrXbpxZsKEEu2mug1anD6M2wW44N2eXH7VQ9xgQpQm68cXviNm7X97hjpNl&id=100079266180958

Джерело: БФ "Право на захист"

#SOSінфо
🌞 З новим днем, друзі!

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за новий день і віддаємо шану загиблим Героям, унаслідок збройної агресії російської федерації, загальнонаціональною хвилиною мовчання о 9:00.

#SOSінфо
🆘 SOS: Новини

Благодійний фонд "СОС Штаб громадянської оборони" вітає бабусь, дідусів, мам, татусів і просто добрих сусідів із Міжнародним днем людей поважного віку! У цей чудовий день ми долучаємося до глобального руху #ВікНеЗавада (#OlderNotOver), щоб змінити ставлення суспільства до старшого покоління.  До 2030 року кожен шостий на планеті стане особою вікової категорії 60+. Вони мудрі, досвідчені. Вони круті! Вони - це ми у майбутньому! І наш проєкт "SOS-Турбота 60+", який реалізується за підтримки міжнародної організації "HelpAge International", піклується про поважних громадян нашої держави.
"SOS-Турбота 60+" - це:
- Гуманітарна допомога від партнерів (МОМ, УВКБ ООН та інших)
- Юридична допомога
- Допомога психологів
- Психосоціальна підтримка
- Медична допомога
- Навчання гаджетової грамотності та користування соцмережами і відеозв’язком

📌 Докладніше за телефоном: 067 384 43 44.

❤️ З любов'ю і турботою про вас,
благодійний фонд "СОС Штаб громадянської оборони"

#SOSновини
🙏🏻 Хмельниччина долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання

Сьогодні, 1 жовтня, ми вшановуємо мужніх захисників і захисниць України. З цією метою Хмельниччина долучилася до єдиної загальнонаціональної хвилини мовчання, під час якої на майдані Незалежності обласного центру урочисто вишикувались представники силових структур області.

Докладніше за посиланням: https://km-oblrada.gov.ua/hmelnychchyna-doluchylasya-do-zagalnonaczionalnoyi-hvylyny-movchannya/

Джерело: Хмельницька обласна рада

#SOSінфо
🌞 З новим днем, друзі!

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за новий день і віддаємо шану загиблим Героям, унаслідок збройної агресії російської федерації, загальнонаціональною хвилиною мовчання о 9:00.

#SOSінфо
🤲 Благодійний фонд «Право на захист» підтримує кампанію організації HelpAge Ukraine - Представництво HelpAge International в Україні, спрямовану на зміну суспільного ставлення до старшого покоління.

📌 З ейджизмом старші люди стикаються в багатьох країнах. Це проявляється у: 
🔹 трудових відносинах, коли відмовляють у роботі через вік;
🔹 медичній сфері, коли відмовляють у належному лікуванні, знецінюючи симптоми хвороб і списуючи все на вік; 
🔹 стереотипах щодо зовнішнього вигляду й стилю життя загалом.

Докладніше за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02U94AuKBDisTFXHdEC26ineso63f47Gxwa9wiSZPwHoy7BimgESW2p1zFyjfuhqdMl&id=100079266180958

Джерело: БФ "Право на захист"

#SOSінфо
10 безкоштовних і корисних діджитал сервісів, про які ви наврядчи чули

Привіт, друзі! Сьогодні ділимось з вами добіркою безкоштовних ресурсів, які будуть корисні будь-якому діджитал спеціалісту.

Докладніше за посиланням: https://t.me/findyourgoodjob/2571?single

Джерело: goodjob

#SOSінфо
🆘 SOS: Новини

https://youtu.be/xhvWC9zPNi8

Скільки мостів і місточків ми сходили за ці 4,5 години у Смотрицькому каньйоні? Ми не рахували. Бо насолоджувалися краєвидами, свіжим повітрям і цікавою розповіддю гіда Тетяни Недрі. Крокомір у телефоні порахував наші кроки - 14 000. Але жоден гаджет не може осягнути того, що насправді ми майнули на мільйони років назад, у ті часи, коли у древніх морях мешкали ракоскорпіони... А пізніше (не так давно, адже тисячоліття є лишень піщинками у пісочному годиннику історії) тут зводилися фортечні мури, руйнувалися і перебудовувалися вежі, приходили і йшли геть цілі народи...
І ось каньйоном пройшлися ми - жінки з різних регіонів України, жінки-ВПО. Для нас і наших дітей така подорож - це й ліки від смутку, і урок історії, який ми вчимо заради майбутнього.

❤️ Проєкт «Програма підтримки жінок-ВПО «SOS-жінки» реалізується благодійним фондом "СОС Штаб громадянської оборони" за підтримки міжнародного фонду «Відродження» та ЄС.
https://www.facebook.com/irf.ukraine
https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine
#ЄвроВідродження #ПрямуємоРазом


#SOSновини
🆘 SOS: Новини

Центр розвитку "StarHouse" (https://www.facebook.com/starhouse.kp) долучився до Тижня людей поважного віку, ініційованого благодійним фондом "СОС Штаб громадянської оборони", проведенням чудового майстер-класу з малювання акрилом на холсті. Захід об'єднав жінок різних поколінь - різних, але однаково творчих.
#ВікНеЗавада #OlderNotOver

❤️ Проєкт "SOS-Турбота 60+" реалізується благодійним фондом "СОС Штаб громадянської оборони" за підтримки міжнародної організації "HelpAge International" (https://www.facebook.com/HelpAgeUkraine/).
Facebook
Log in to Facebook
Log in to Facebook to start sharing and connecting with your friends, family and people you know.

#SOSновини
❗️До уваги ВПО та осіб що повернулися з-за кордону до постійного місця проживання після вимушеного переселення через воєнні дії

📢 З 1-го жовтня 2023 року сума багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН збільшилася з 2200 до 3600 грн на місяць!

Через зростання вартості споживчого кошика суму виплат було переглянуто. Допомога як і раніше розрахована на тримісячний період. Отже, загальна сума виплат на одного члена родини становить 10 800 грн.

Докладніше за посиланням: https://t.me/UNHCR_Kam_Pod/88

Джерело: Грошова допомога ВПО у Кам'янці-Подільському.

#SOSінфо