English

Перша громадська перукарня “Файна Чуприна” за ініціативою БФ “SOS: Штаб громадянської оборони”

За ініціативою благодійного фонду “SOS: Штаб громадянської оборони” та за підтримки Кам’янець-Подільських районної військової адміністрації та міської ради, було відкрито першу громадську перукарню “Файна Чуприна”.


Особливість нової перукарні в тому, що тут працевлаштовані виключно переселенці: керують переселенці, працюють переселенці, обслуговуються теж переселенці. До того ж, дітей та пенсіонерів з їх числа обслуговують безкоштовно.

Але послугами перукарні, серед яких чоловічі, жіночі та дитячі стрижки, фарбування волосся, а також манікюр і педікюр, можуть скористатися всі охочі. Перукарня працюватиме щодня з 10 до восьмої вечора.

Проєкт подано на грант, тож у разі отримання додаткового фінансування, послуги будуть безкоштовними  для всіх переселенців.

З відкриттям першої громадської перукарні «Файна Чуприна» привітали Керівник Благодійного Фонду “SOS: Штаб громадянської оборони” Анатолій Ковальський, міський голова Михайло Посітко, голова військової районної адміністрації Олександр Анур‘єв, депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко й радниця прем‘єр-міністра України Ольга Лугач.