16.04.2024 |
Warning: Undefined variable $the_id in /home/cardhous/sos-sgo.info/www/wp-content/themes/sosi/single.php on line 25
20:47

22 психологи Кам’янця-Подільського пройшли навчання на геронтопсихологів і відтепер мають право працювати за програмою “Подолання травми.

Навчання технік зцілення”. 

Сьогодні важливі всі спеціалізації психологів, адже всі категорії населення зазнали травми внаслідок війни.  

Люди старшого віку почуваються найбільш розгубленими і безсилими. Багато хто з цих людей втратив усе, що здобував впродовж свого життя. Вони залишилися без зв’язку з близькими, розлучилися на невизначений час із рідними.  

Аби допомогти їм упоратися з непростими викликами, БФ “СОС ШТАБ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОБОРОНИ” організував цикли психологічних тренінгів. Жінки і чоловіки вчаться технік самодопомоги, спілкуються на наболілі теми, знаходять нових друзів. 

І саме геронтопсихологи – психологи, які розуміються на проблемах і запитах людей старшого віку – проводять ці тренінги. 

Ми вітаємо наших фахівців, які протягом 5 місяців здобували нові знання й опановували навички практично, щоб допомогти тим, хто цього потребує найбільше. Приємно, що взяли участь у навчанні викладачі кам’янецьких вишів – КПНУ ім. І. Огієнка та НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут”. Вони не тільки самі набули нової кваліфікації, а й передаватимуть знання своїм студентам, розвиваючи геронтопсихологію в Україні. 

Дякуємо нашому надійному партнеру БФ “Надія по всьому світові” за проведення навчального тренінгу для психологів, супровід практичної частини та консультування нових фахівців-геронтопсихологів. 

#SOSтурбота60+