Діти з Запорізької області малюють світ, у якому хочуть жити.
Бо той, у якому вони живуть зараз, — небезпечний і крихкий.
І все ж вони сміються, радіють дрібницям, хваляться малюнками, розповідають про своїх песиків і котиків, за якими дуже скучили.
Вони просто живуть своє дитинство. Іншого в них не буде.
Ми робимо все, щоб у їхньому житті було більше радості, пригод і теплих спогадів!
