Для них було дуже важливо поділитися гарними емоціями, які вони отримали завдяки заняттям психологічного курсу “Подолання травми. Техніки зцілення”.
“Для мене курс був не лише про знання, а й про підтримку, про те, що навіть під час війни життя продовжується,”- пише Гураль Ольга Анатоліївна.
“Дякую дуже за ваш курс. Ні дня не пожаліла за свій вибір. Маю непростий досвід свого життя, але так як на мене вплинули заняття і техніки – це великого вартує… З нетерпінням буду чекати нового навчання. Олені та Наталі красно дякую за цікаву інформацію,” – Любов Василівна Кушнірук.

Для цих жінок заняття стали місцем зцілення і відпочинку. А ще – щирого спілкування і підтримки. Вони яскравий і беззаперечний доказ, що можна відчувати себе щасливими у будь-якому віці і навіть за таких складних обставин, як війна.
Мазур Олена та Безпалько Наталія – волонтерки Товариства Червоного Хреста в Кам’янці-Подільському. У рамках проєкту “SOS- Психологія” вони пройшли навчання за програмою “Подолання травми. Техніки зцілення”. Позаду – три успішно проведені групи психологічної підтримки для літніх людей. Зараз тривають заняття ще у двох групах, одна з яких – для людей з інвалідністю.
Команда благодійного фонду “СОС Штаб громадянської оборони” підтримує будь-які ініціативи, направлені на підтримку мешканців Кам’янця-Подільського.
Дізнатися про заходи, які вже відбуваються, можна за телефоном 0673844344
