Для нашої команди відрядження до Хмельницького стало не тільки можливістю побачитися з виконавцями заходів проєкту “SOS-Психологія”, а й запланувати спільний проєкт з головою громадської організації “Освітня допомога” Ольгою Бурлакою. Доля звела наші організації на форумі “Єднання заради дії” кілька місяців тому, і відтоді ми співпрацюємо, надаючи психологічні послуги людям з порушенням слуху. В Україні, на жаль, ці люди обмежені в отриманні психологічної допомоги. Але чудовій психологині Олені Ниник вдалося знайти підхід до цієї доволі закритої спільноти.
І тепер ми маємо спільні плани на створення мультимедійного контенту на психологічну тематику для людей з порушенням слуху. Ідея потребує доопрацювання і фінансування. Але нас ніщо не зупинить у бажанні творити добро.
Проєкт “SOS-Психологія” реалізується за підтримки проєкту USAID Розбудова стійкої системи громадського здоров’я
