14.03.2024 |
Warning: Undefined variable $the_id in /home/cardhous/sos-sgo.info/www/wp-content/themes/sosi/single.php on line 25
0:35

Що кажуть дівчата Жіночого клубу й активісти  екоруху “Прибери в горах”, коли їх фотографують? Вони кажуть “чи-исто”! 

І тепер шматочок нашого світу дійсно став чистішим! 50 мішків сміття – ось такий результат екоакції  “Прибирання каньйону річки Смотрич”, яка відбулася в першу неділю березня. 

Кілька годин на свіжому повітрі, усвідомлення того, що спільними зусиллями вдалося зробити величезну добру справу, спілкування з людьми зі спільними цінностями – безперечно, це найкращий початок весни! 

Саме зараз, поки не виросла свіжа трава, сміття збирати легше, бо його видно. Тож ця акція не остання – роботи ще багато.

У наших силах  зробити світ навколо себе трохи кращим!