З одного боку, рік – це зовсім небагато. З іншого – це сотні проведених занять з психоемоційної підтримки для дітей з прифронтових і деокупованих територій, десятки тренінгів з надання першої домедичної допомоги, заняття з англійської мови і зустрічі груп психологічної підтримки для мешканців Кам’янця-Подільського та переселенців різного віку.
Один рік – це дуже багато для молодих хлопців і дівчат, які стали волонтерами Червоного хреста зовсім недавно. За цей час вони навчилися бути підтримкою для інших. Самі ще студенти, вони легко знаходили спільну мову з дітьми і підлітками, які зазнали впливу війни. Тому саме вони часто брали участь в організації занять для дітей.
Затишні і зручні приміщення Молодіжного центру стали місцем зустрічей і для людей похилого віку. Саме тут проходили групові заняття психологічної підтримки у рамках проєкту “SOS-Психологія”.
Співпраця Благодійного фонду “СОС Штаб громадянської оборони” і Кам’янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста в Україні триває від дня заснування благодійного фонду. З перших днів повномасштабного вторгення ми підтримували одне одного інформаційно, скеровували людей відповідно до їхніх потреб, допомагали з організацією заходів і реалізацією проєктів, щоб допомогти якомога більшій кількості людей.
За цей рік, уже із Молодіжним центром, співпраця переросла у справжню дружбу – спільна робота, як і спільний відпочинок, зближують.
Тож для нас річниця відкриття Молодіжного центру – справжнє свято. Ми вітаємо наших друзів і бажаємо нових успішних починань і цікавих проєктів.
