Наприкінці березня 2022 року в Кам’янці-Подільському на базі Благодійного Фонду створено медіа-центр, мета якого вчасно та якісно інформувати населення регіону (вимушених переселенців з різних областей України й місцевих жителів) з усіх питань, що набули особливої актуальності під час війни.
Місія Медіа-центру – через оптимальні ресурси своєчасно надавати достовірну, практичну інформацію тимчасовим і постійним жителям Кам’янця-Подільського району, а також створити й розвивати якісні майданчики для діалогу і взаємопідтримки між переселенцями й містянами, органами місцевої влади та бізнесу, лідерами думок та експертами.
Медіа-центр створює актуальний інформаційний й освітньо-розважальний контент для ТБ та соціальних мереж.
У складі медіа-центру продакшн-студія, що створює контент для місцевого телебачення та відео-хостінгу YouTube, а також діджитал-департамент, що створює контент для онлайн-майданчиків фонду – Facebook, Instagram, а також пабліків у месенджерах – Telegram та Viber.
Продакшн-студія створює відео-контент за рубриками:
“SOS: Толока”. Ведучий – Павло Мельничук. Інтерв’ю на актуальні теми з представниками місцевої й районної влади, бізнесменами, лідерами думок, експертами/фахівцями різних суспільно важливих галузей.
“SOS: Новини”. Ведуча – Катерина Аносова. Щоденно інформує про події Кам’янця-Подільського та району, а також висвітлює найяскравіші події України та світу.
“SOS: Ми поруч”. Ведучі – Тетяна Міхіна/Катерина Аносова. Душевні розмови з цікавими гостями з містян та вимушених переселенців, що діляться унікальними історіями, досвідом та професійними знаннями.
“SOS: Поради”. Корисні поради від експертів, які допоможуть почуватися впевнено в період тимчасової невизначеності й навчать, як діяти у ситуаціях, які загрожують здоров’ю та життю.
“SOS: Крила”. Рубрика для душі: відомі особистості та просто талановиті небайдужі громадяни читають вірші про війну і власне переживання колективно значущих подій. Тут можна знайти важливі слова-ліки та слова-зброю.
“SOS: Чорнобайки”. Це справжній український герц, гострий український гумор, який рятує від зневіри та розпачу. Українці непереможні, бо не тільки відважно воюють, а й відважно сміються над ворогом!
Тelegram БФ “SOS: Штаб громадянської оборони” – канал практичних та корисних новин для населення в умовах війни.
Навігація по каналу:
#SOSсвоїлюди – історії тих, хто силами тилу наближає нашу спільну Перемогу: волонтерів, громадських діячів Кам’янеччини, небайдужих активних громадян. Кожна історія, кожна боротьба – унікальна. Вони допомагають, підтримують, надихають… вони цим живуть;
#SOSновини – стрічка найактуальніших регіональних новин з зазначенням практично корисної інформації;
#SOSбезпека – попередження про нові види загроз мирному населенню під час війни, рекомендації стосовно самозахисту й інструктажі дій в разі наближення небезпеки;
#SOSпоради – прикладні поради експертів з актуальних для населення галузей (психологів, лікарів, екологів, податківців тощо);
#SOSанонси – анонси онлайн- та офлайн-заходів у місті й регіоні; анонси ТВ-програм;
#SOSінфо – актуальна практична інформація для вимушених переселенців і місцевих жителів; оновлення інформації щодо графіку роботи й надходження гуманітарної допомоги до волонтерських центрів міста, графіків роботи клубів для дітей і підлітків; нагальна інформація щодо змін у законодавстві під час воєнного стану тощо;
#SOSпаляниця – пізнавально-розважальна рубрика, що сприяє поглибленню знань з державної мови, розширенню словникового запасу населення, збагаченню арсеналу крилатих фраз, прислів’їв і приказок та популяризації використання української в побуті;
#SOSчасопис – пізнавально-розважальна рубрика, що у зручному, ненав’язливому форматі щодня розповідає історію нашого народу і нашої країни, також тут ви знайдете цікаві факти з історії рідної Кам’янеччини.
На Facebook-сторінці фонду публікуються новини з діяльності фонду, регіональні новини, анонси ТВ-програм, актуальна інформація для переселенців і місцевих жителів.
На онлайн-майданчиках Благодійного фонду також є чимало ексклюзивного фото- і відеоконтенту регіонального та всеукраїнського значення.